Príslušenstvo

BANNER NABÍJAČKY

STÁLE OPTIMÁLNA KAPACITA BATÉRIE

Stále optimálna kapacita batérie. K dispozícii pre všetky typy batérií a v mnohých prevedeniach: Nabíjačky Banner splnia akékoľvek požiadavky. Od modelu na profesionálne účely až po cenovo výhodný prístroj pre začínajúcich užívateľov - všetky nabíjačky Banner zaistí vždy optimálny stav nabitia každej batérie. K dispozícii sú aj systémy na optimálne udržiavanie stavu nabitia automobilových a motocyklových batérií počas zimných mesiacov.

EXIDE NABÍJAČKY 

NABÍJAČKY 12V OLOVO-KYSELINOVÝCH BATÉRIÍ

 • Úplne automatické nabíjačky pre všetky typy olovo-kyselinových batérií od 20 do 300 Ah, pre: autá, motocykle,
 • lode, karavány, obytné prívesy a úžitkové, nákladné vozidlá.
 • Vyspelé, automatické nabíjanie v 5. krokoch.
 • Nabíjanie prispôsobené technológii (GEL/AGM/štandardná s tekutým elektrolytom) a kapacite batérie.
 • Automatická funkcia údržby (desulfatácia a obnovenie hlboko vybitej batérie).
 • Automatická kompenzácia vplyvu teploty.
 • Režim záložného napájania (13,7V/15A) pre udržiavacie nabíjanie a napájanie palubnej siete.
 • Bezpečnostná ochrana proti iskreniu, prepólovaniu a chybnej batérii.
 • Zabudované svietidlo pre zapájanie batérie za tmy.
 • Špeciálne svorky pre jednoduché a rýchle pripojenie k batérii.
 • Extra vodiče pre trvalú inštaláciu.

BANNER TESTERY A SKÚŠOBNÉ PRÍSTROJE

KONTROLA PRE DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ

Batéria dodáva dlhodobo energiu vtedy, ak je udržiavaná v optimálnom stave. Pomocou testerov a skúšobných prístrojov značky Banner môžete overovať a testovať stavy nabitia, napätie, stav kyselinového elektrolytu a celý rad ďalších parametrov batérie. Viete tak okamžite, či a prípadne aké opatrenia sú nevyhnutné na udržanie plného výkonu batérie.

EXIDE TESTERY

Testery batérií a elektrických systémov umožňujú testovať 12V bežné, AGM a GEL batérie a 12V štartéry a nabíjacie systémy osobných a  nákladných automobilov. Výsledky skúšok zobrazujú v priebehu pár sekúnd. 

Banner Battery Service Tool -BBST 

Optimální nástroj  pro výměnu baterií

Pro vozidla se systémem pro správu baterií

Banner BATTERY SERVICE TOOL je vhodný nástroj pro výměnu baterií ve vozidlech vybavených systémy START/STOP nebo řídící jednotkou pro management baterie.
Tento praktický pomocník Vám nejen doporučí vhodnou náhradní baterii, ale dokáže také vymazat specifické chybové kódy výrobců vozidel a nahrát údaje o nové baterii do systému vozidla.


EXIDE BRT-12

Pre výmenu batérií vo vozidlách so systémom ŠTART/STOP. Ochráni váš podiel na trhu podľa vývoja vozového parku a pomôže vám získať nových zákazníkov, ktorí vlastnia technicky najvyspelejšie autá.

S BRT-12 môžete vymeniť batériu bez námahy. Pri osadení novej batérie vám umožní rekonfigurovať systém, vložiť informácie o novej a zobraziť detaily o aktuálnej batérii.

Batéria automobilu je čím ďalej tým viac dôležitá. Zavedením systému štart-stop a regeneračného brzdenia sú dnes batérie veľmi úzko previazané s celkovou konštrukciou auta. Preto sú centrálne riadené v rámci vozidla, a preto je potrebná nová funkcionalita vo vašich existujúcich diagnostických prístrojoch.

BRT-12 sa vyhýba zložitosti komplikovanejších produktov. Preto je jednoduchý na používanie, vysoko efektívny a dostupný za cenu, ktorú si môžete dovoliť. Pripojte ho k vozidlu a postupujte krok za krokom podľa inštrukcií na displeji. Resetuje všetky chyby na prístrojovej doske a ľahko nainštalujte batériu. 

BANNER POMOCNÉ ŠTARTOVACIE ZDROJE

ŠTARTOVACÍ VÝKON PRE KAŽDÉHO

Čo robiť, keď to občas nechce ísť? Zdroje Banner Booster vedia svoju mobilnú energiu dodať kedykoľvek a kdekoľvek. Tieto prenosné, pomocné štartovacie zdroje zaručujú rýchle a nekomplikované použitie. Ideálne na prevážanie v kufri vozidla a využiteľné aj pri voľnočasových aktivitách, napríklad ako zdroj elektrickej energie pre chladiaci box, televízor a ďalšie elektrické prístroje.

BANNER SERVISNÉ PRÍSTROJE

OPTIMÁLNA STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIE

Ponuka spoločnosti Banner v oblasti servisných pomôcok siaha od ochranných sprejov na póly cez prepojovacie káble až k ekvalizérom pre batérie. Všetko, čo je potrebné pre dokonalú údržbu a starostlivosť o batérie - vrátane rozhodujúcej výhody v oblasti bezpečnosti vďaka ochrane proti vybitiu, protipožiarnej ochrane a ochrane proti neautorizovanému použitiu.